Всеукраїнська спілка безперервної медичної освіти

та професійного розвитку 

Інструкція користувача системи Адаоіс
 

1. Реєстрація

Після переходу за посиланням користувач потрапляє на сторінку авторизації. Якщо користувач ще не має власного облікового запису, вхід у систему АдаоІС неможливий. 

Щоб створити обліковий запис, натисніть кнопку "Реєстрація" та перейдіть до реєстраційної форми 

 

2. Внесення даних

Для того, щоб використовувати систему АдаоІС необхідно надати данні для стровення облікового запису. В подальшому користувач зможе використовувати:

  • електронну пошту для авторизації в системі;
  • номер диплому для створення сертифікатів та нарахування балів;
  • ПІБ для створення звіту про активність користувача протягом певного періоду часу (місяцю, року і т.д.).

Після заповнення форми обов'язково дати згоду на використання та обробку даних. 

Коли усі поля форми заповнені, натисніть кнопку "Зареєструватися". Після натискання система створить персональний обліковий запис та надішле активаційного листа з посиланням на вказану електронну пошту. Щоб продовжити роботу в системі — перейдіть за посиланням, що міститься в листі.

 

3. Вхід до системи

Після переходу за посиланням, що було надіслано у активаційному листі, необхідно ввести логін та пароль для входу в систему. 

Логіном є адреса електронної пошти, вказана вами підчас реєстрації.

Пароль вказується той, що ви призначили та підтвердили підчас реєстрації.  

У разі виникнення труднощів у роботі системи - повідомте будь ласка службу підтримки за електронною адресою medicalce@ukr.net бо скористайтеся формою зворотнього зв'язку на сайті Спілки в розділі "Контакти".

Якщо Ви, не пам'ятаючи номер диплому, зареєструвалися з помилковим, після реєстрації виправте цю помилку, завітавши до Вашого персонального профілю. Повторно реєструватися немає потреби. У разі Вашої повторної реєстрації з правильним номером диплому додавання відвіданих за полмилковим номером заходів не відбувається.

 

4. Головна сторінка системи АдаоІС

Після авторизації на сайті системи користувач потрапляє на головну сторінку АдаоІС БМО/БПР. У верхній частині екрану можна вибрати мову інтерфейсу та відредагувати дані, натиснувши на своє їм'я в правому верхньому куті екрану.

У лівій частині екрану росташоване головне меню системи, де користувач може:

  • ознайомитися с переліком заходів, зареєструватися на семінар, симпозіум, конференцію, тощо ("Перелік заходів");
  • створити звіт власної активності протягом певного проміжку часу ("Звіт по учасниках");
  • сформувати звіт за конкретною спеціальністю, якщо користувач має декілька ("Звіт по спеціальностях").

 

 

5. Налаштування відображення даних системи

У розділі "Перелік заходів" у верхній частині екрану росташована клавіша "Налаштування". Після натискання на цю кнопку, користувач потрапляє до списку фільтрів. Обираючи категорії (наприклад "Найменування", "Тип", "Спеціальність", "Організатор"), відмічаючи їх маркерами, користувач вказує, яку саме інформацію хоче побачити в таблиці системи.

Категорії, не відмічені маркерами на екран при формуванні списку не виводитимуться.

Після того, як ви відмітили усі бажані фільтри, натисніть клавішу "Зберегти" унизу вікна зі списком параметрів пошуку.

6. Пошук заходів за спеціальністю

6.1 Після вибору в меню вкладки "Перелік заходів" користувач потрапляє до списку, в якому перераховані всі події, що увійшли до Реєсьтру заходів МОЗ та надають бали, а також заходи, що надають Міжнародні кредитні одиниці. В списку перераховані різні типи подій з усії медичних спеціальностей. Для того, щоб знайти захід за певною спеціальністю, скористуйтеся фільтром — натисніть клавішу "Швидкий фільтр".

6.2 Коли користувач обирає функцію швидкого фільтру, над списком заходів з'являються вікна, в яких можна вводити необхідні параметри для подальшого сортування переліку:

  • Найменування — шфидкий пошук по назві заходу;
  • Тип — швидкий пошук заходів за обраним типом (конференція, семінар, симпозіум, тощо);
  • Головна спеціальність — пошук подій за спеціальністю користувача системи;
  • Дата початку-дата завешення — сортування заходів за обраними датами;
  • Місце проведення - пошук за містом проведення заходу; 
  • Організатор та співорганізатори — пошук подій, які проводяться певним організатором.

6.3 Щоб отримати на екрані перелік заходів за спеціальністю користувача, необхідно почати вводити назву спеціальності у відповідне поле швидкого фільтру. Перелік спеціальностей відповідає наказам МОЗ України. Як тільки система впізнає назву, користувачеві буде запропоновано список, що включає знайдений збіг. Наприклад "Стоматологія", "Дитяча стоматологя", "Хірургічна стоматологія" і т.д. 

Оберіть спеціальність, що цікавить саме вас з випадаючого списку, натисніть по назві лівою кнопкою миші. Після того, як спеціальність буде обрана, система розсотрирує заходи автоматично та видасть на екрані. Для розміщеня заходів в хронологічному порядку, натисніть на "Дата початку".  

 

7. Як зареєструватися на обраний захід 

7.1 Біля кожного найменування розташована клітинка, в яку можна ввести галочку натисканням лівої кнопки миші. Щоб зареєструватися на певний захід за обраною спеціальністю, необхідно відшукати його в списку та відмітити маркером у полі з назвою.

 

7.2 Після того, как ви позначили обраний захід, кнопка "Зареєструватися у заході" стає активною. Поверніться у верх сторінки та натисніть клавшу.

Кнопка активує перехід до реєстраційної анкети користувача в обраному заході.  

7.3 Натиснення кнопки реєстрації відкриває форму, яку необхідно заповнити:

Поле "Учасник" автоматично включає ПІБ користувача. У полі "Тип участі" необхідно обрати один з варіантів випадаючого списку: 

  • дистанційний учасний;
  • учасник;
  • доповідач;
  • доповідач із стендовою доповіддю;
  • учасник міжнародного заходу. 

Це необхідний пункт для реєстрації, від якого залежить подальша кількість нарахованих балів. Зверніть увагу, що в графі необхідно вказати достовірну інформацію, оскільки вона перевірятиметься та затверджуватиметься організатором заходу.  

Також необхідно обрати регіон проживання з випадаючого списку і тип медичного закладу, в якому працює користувач.

Після заповнення форми — натисніть клавішу "Зберегти", щоб завершити реєстрацію. Залишена віми інформація автоматично передається організатору заходу, який, вивчивши її, зв'яжеться з вами для узгодження умов участі. 

 

8. Як сформувати звіт за активністю користувача і отримати інформацию про набрані бали та сертифікати

Для того, щоб отримати інформацію про заходи, які ви відвідали, та продивися кількість балів а також наявність виданого сертифікату, необхідно перейти до категорії "Звіт по учасниках" у меню зліва. Після натискання напису, користувач переходить на сторінку формування звіту, де треба заповнити поля форми. 

Обов'язковими для заповнення є графи "За період" та "Учасник". В останній можна ввести номер диплому (якщо ) Якщо користувач має кілька спеціальностей, можно ввести одну, чи кілька спорідненних спеціальностей.

Після заповнення необхідних граф натисніть кнопку "Сформувати", щоб отримати звіт на екрані

 

Система АдаоІС сформує звіт активності за вказаними користувачем параметрами. В таблиці будуть зазначені:

  • дати проведення заходу;
  • організатор події;
  • назва та тип заходу;
  • головна та додаткові спеціальності;
  • місце проведення;
  • дані учасника (ПІБ та номер диплому);
  • регіон та тип медичного закладу учасника;
  • інформація про сертифікат (його номер, виданий він чи ні);
  • кількість отриманих балів за участь;
  • тип участі (та тема доповіді, якщо користувач був зареєстрований як доповідач). 

Зверніть увагу! 

Номер сертифікату створюється автоматично після підтверження організаротом участі у заході. Сертифікат видається і нараховуються бали після закінчення заходу, якщо організатор підтвердив присутність користувача. 

Щоб отримати звіт про власну активність в форматі Excel потрібно повернутися вверх сторінки та натиснути клавішу "Експорт".

Після натискання користувачеві будет запропоновано обрати місце для завантаження файлу. Вкажіть обране місце на жорсткому диску вашого пристрою та отримайте таблицю, аналогічну тій, що була сформована системою АдаоІС для екранного перегляду.  

 

9. Як роздрукувати отриманий сертифікат

Сертифікат можна раздрукувати тільки після завершення заходу. Для цього необхідно знайти відвідану подію на сторінці "Перелік заходів". Відмітьте необхідний захід маркером біля найменування (поставити галочку). Це зробить кнопку друку активною. Повернувшись на початок сторінки, натисніть кнопку "Друк сертифікату" - ця функція створить для вас сертифікат в .pdf форматі.

Пам'ятайте! Функція доступна лише після завершення заходу, якщо організатор підтвердив вашу участь. 

 

 

Сертифікат учасника заходу

Номер сертифікату генерується атоматично і надається кожному користувачеві індивідуально. В цьому номері закодована вся інформація, що стосується: 

  • ПІБ учасника;
  • номер його диплому;
  • місце та дату заходу;
  • тип участі;
  • кількість нарахованих балів;
  • номер заходу в Реєстрі заходів МОЗ України. 

У нижній частині сертифікату розташований QR-код, в якому зашифрована уся інформація про сертифікат. При считуванні можна отримати зображення даного конкретного сертифікату на екрані скануючого пристрою без входу до системи та авторизації.